česky
po polsku
úvod
    Muzyka na wesele     Repertuar     Terminy     Karaoke     Nagłośnienie     M-Band     Referencje     Muzyka i wideo     Kontakt    

M band - referencje

 

dalsze referencje a informacje znajdziecie na naszym profilu facebookowym M-Band

 

Karin urodziny

Wczorajsze przyjęcie urodzinowe było naprawdę super...a do tego świetna muzyka i zabawa!!! Dzięki

Včerejší narozeninová párty byla fakt super ... a k tomu skvělá hudba a zábava!!! Díky


Karin H.

Urodziny - narozeniny

 

BALU OSTATKOWYM MK PZKO w OlbrachcicachZespół M-band zagrał na tegorocznym BALU OSTATKOWYM MK PZKO w Olbrachcicach połączonym z POCHOWANIEM BASA po raz pierwszy i... nie po raz ostatni! Wyśmienita muzyka wraz z niepowtarzalnym wokalem – to atuty tego zespołu. Mamy wielką nadzieję, że na następnym naszym balu znowu nam zagrają.

W imieniu Zarządu MK PZKO
Marek Santarius

Bal Ostatkowy - Olbrachcice

 

 

Fernetobraní - TěrlickoSlužeb Michala Veselého a jeho M-bandu jsem využila při pořádání společenské akce FERNETOBRANÍ. Michal se nám staral o skvělou zábavu a dle našeho přání měl pro nás připraveno pár mikrofonů, takže s postupující zábavou nám hrál stále více na přání a na pódiu se střídalo více a více zpěváků. Ve finále to vypadalo tak, že zpívalo více lidí, než kolik tančilo :-)
A to byl účel mého večírku - aby se hosté dobře bavili, k čemuž výrazně přispěl právě Michal Veselý.

Z usług Michala Veselého i jego M-bandu skorzystałam organizując wieczorek FERNETOBRANIE. Michal zapewnił nam wspaniałą rozrywkę i zgodnie z naszymi życzeniami przygotował dla nas kilka mikrofonów, toteż na scenie było na przemian coraz więcej śpiewaków, aniżeli na parkiecie tancerzy. I to było celem zabawy - zadowoleni goście bawili się świetnie, i do tego znacząco przyczynił się właśnie Michal Veselý

Alexandra Paszová

Fernetobraní - Těrlicko

 

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná Kapela M-Band przygrywała nam na już tradycyjnym balu organizowanym przez koło miejscowe PZKO w Łomnej Dolnej. Niemała ich zasługa na wytworzeniu świetnej atmosfery. Wybór piosenek był szeroki a przerwy minimalne. Chciałbym M-Bandu tym oto w imieniu MK PZKO w Łomnej Dolnej podziękować i na pewno będziemy chcieli by nam przygrywali i na tym w styczniu 2014.

S M-Band jsme absolvovali již tradiční maškarní ples organizovaný místná skupinou PZKO v Dolní Lomné. Nemalou mírou se o výbornou atmosféru postarala kapela M Band. Výběr písniček byl pestrý a pauzy minimální. Tímto bych jim rád za MK PZKO v Dolní Lomné poděkoval a určitě M-Band budeme chtít mít i na tom příštím v lednu 2014.

Bogdan Pytlik

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná

 

Děkujeme M-bandu - Michalovi a Andrzejowi za bohatý repertoár, pestrou hudební produkci. Všichni jsme se výborně bavili, opravdu sehraná dvojice. Doporučujeme všem, kteří se chtějí skvěle bavit a obohatit oslavu o nezapomenutelné chvíle. Takže na závěr: Kdo chce skvělou party mít, vsaď na M-band a skvěle se pobavíš.

Děkujeme Beata a Miroslav Hnidovi

Oslava 40 a 50 narozenin v Horní Lomné U Studánky

 

Svatba Hanka a TomCelá naše svatba byla v doprovodu M-Band Michala Veselého, který nám vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Krásně zpíval, hrál a mixoval hudbu. Je bezprostřední, profesionální, flexibilní a kreativní. Pokud se bude chtít bavit a tančit na oslavách všeho typu, neváhejte a vsaďte na M-band. Je to záruka supr zábavy.

Tomáš Wierzgoń

Svatba v Karviné ve Švýcarském domě - dopoledne jsem strávil v roli fotografa viz galerie Hanka a Tom

 

Svatba Teresa a RenéNa naší svatbě hrál Michal Veselý a byli jsme nad míru spokojeni. Jeho široký výběr skladeb každého uspokojil a zábava byla opravdu skvělá. Odvážlivci měli dokonce možnost si zazpívat karaoke. Děkujeme a vřele doporučujeme

Hanna Hila

Svatba na Zamku w Zebrzydowicach (PL)

 

Kamča 2x20 letMichal fajnie bylo,Malo pili dužo grali :-D...Albo to bylo naopak...bo juž niepamientam koniec.:-D:-D

Kamila a Bolek Foltyni

oslava 40. narozenin, Karviná

 

Ewka 2x20Produkce Michala Veselého byla báječná. Díky jeho širokému repertoáru a výborné interpretaci známých songů jsme se skvěle bavili. Dokonce si na přání připravil i písně, které ve svém původním repertoáru neměl dosud obsažené. Vřele doporučuji a věřím, že ani ostatní nezklame.

Eva L.

oslava 40. narozenin v restauraci La Mirage v Zebrzydowicích, PL

 

Závěrečná taneční  - LomnáMoc Děkuji Michalu Veselému za skvělé hraní a pobavení celé společnosti na mé oslavě. Všichni jsme se skvěle bavili, tancovali a někteří také zpívali :) Skvěla zábava jak v českém, tak polském provedení a karaoke jako bonus! Všem doporučuji a ještě jednou děkuji! :)

Marcela W.

oslava 40. narozenin na Lipiny Golf Resort v Karviné

 

facebook: www.facebook.com/MBand.cz

 

 

Design © 2011 -24 MM Sound