česky
po polsku
Hudba na svatbu, narozeniny, firemní večírek, ples
úvod
    Hudba na svatby     Repertoár     Termíny     Karaoke     Ozvučení     M band     Reference     Hudba - video     Kontakt    

M-band - reference

Další reference a info najdete na našem facebook profilu M-Band

 

Bardzo dziękujemy w imieniu naszym i wszystkich gości weselnych za znakomitą zabawę, Możemy pana wszystkim szukającym żywą muzykę na imprezę z pełnego serca polecić. Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystamy.

Pozdrawiamy Katka a Roman Przeczkowie

wesele - Restaurace "Na kopečku", Horní Suchá

Chtěla bych poděkovat p.Veselému,za skvělou hudbu a zábavu na mé 60-ce.Protančili jsme celý večer i noc.Atmosféra byla výborna,všem se líbilo,ještě jednou děkuji a doporučuji.

Krygielová Helena.

 

60. narozeniny - PZKO, Sucha Górna

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasnou atmosféru, skvělou hudbu a nezapomenutelnou zábavu na oslavu 60. narozenin Milana Gnidy. Všichni se skvěle bavili a protančili celý večer i noc. Nadšenci si mohli zazpívat na výběr svého oblíbeného songu a někteří dojetím upustili i slzu. Takže ještě jednou děkujeme a těšíme se do budoucna na další zábavu a spolupráci.

S doporučením Milan Gnida s rodinou.

 

60. narozeniny - Restaurace U Bystroňů, Dolní Lutyně

Michał - M-Band, grał na weselu i urodzinach w których brałem udział, zabawa z nim była zawsze fantastyczna.Repertuar piosenek ma bardzo urozmaicony (Cz,PL,en.), na pewno dla każdego coś znajdzie dobrego. Zabawa przy jego muzyce jest zawsze na 102.

Marian D.

 

40. narozeniny - Vinařství Ambrož - vinný sklep, Ostrava - Koblov

Chtěli bychom touto cestou poděkovat p. Veselému za skvělý vykon na oslavě 30. narozenin. Všichni hosté, do jednoho byli nadmíru spokojeni s výběrem písní, s hlasovým rozsahem a atmosférou, kterou M band vytvořil. Poslechli jsme snad všechny hudební styly předních interpretů, jak českých, tak zahraničních. Pokud někdo hledáte skvělou muziku pro všechny věkové skupiny a na celý večer jste na spravné adrese.

Tomáš a Míša

 

30. narozeniny - Restaurace Challenger, Petřvald u Karviné

Svatba HorvW imieniu naszym i wszystkich gości weselnych bardzo dziękujemy za znakomitą zabawę i piękny śpiew na naszym weselu 17.9.2016. Chtěli bychom Vám moc poděkovat za nádherné vystoupení na naší svatbě.Jsme moc rádi,že jsme si vybrali právě Vás a ostatním můžeme jen vřele doporučit.

Beata a Ondřej Horvátovi

 

Wesele - svatba w Pod zeleným dubem, Bohumín

Svatba WalChtěl bych touto cestou poděkovat p. Veselému za jeho úžasný výstup na svatební hostině. Všichni jsme se maximálně bavili a do jednoho chválili podání všech písní. Opravdu široká škála hraných písní, od pomalých zamilovaných ploužáků až po rockové nářezy. Nenašli jsme jedinou výtku..!! Ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné a DOPORUČUJI VŠEM, kteří jsou na pochybách s výběrem muzikantů. Děkujeme !!

Jan a Lucie

 

Svatba v Těrlicku (lokál neuvádím z důvodu dle mně nedostatečné kvality služeb)

Svatba BrzeżańscyBardzo dziękujemy w imieniu naszym i wszystkich gości weselnych za znakomitą zabawę, za profesionalizm i za szeroki repertuar piosenek.
W repertuarze nie brakuje również utworów granych na życzenie gości, co sprawia że każdy może znaleźć coś dla siebie.
Możemy pana wszystkim szukającym żywą muzykę na imprezę z pełnego serca polecić.
Przy następnej okazji na pewno znowu skorzystamy.

Pozdrawiamy
Irena i Tomasz Brzeżańscy

Wesele - svatba w Jaškovská Krčma, Těrlicko

Narozeniny AlaDíky za hudební produkci na oslavě 50. narozenin. Bylo super a všem se líbilo. Pokud bude v budoucnosti nějaká další oslava, tak se na tebe opět obrátím.


Super hudba, zpěv i muzikant. Vřele doporučuji všem, neboť úspěch akce je zaručen.

Ali a Jarek

 

Oslava 50. narozenin v Sokolovně v Dětmarovicích

Svatba SeberováDobrý den, velice mne mrzí, že Vám píšu recenzi až nyní, ale věřím, že to čekání za to stálo. Čekala jsem na malý detail, který je níže.

Touto fotkou bych Vám chtěla moc poděkovat, bylo to nádherné vstoupení a všichni se skvěle bavili, věřím, že se ještě někdy potkáme. Všem co váhají moc doporučuji, skvěla komunikace, nádherný zpěv. Já jsem byla unešena.

Ještě jednou moc děkuji Seberová

Svatba v baru Rustical v Bohumíně

Svatba WaszekDěkujeme Vám za náš nádherný a dokonalý den „D“, kterého jste byl nedílnou součástí, čehož si velice vážíme. Jste opravdový profesionál!

J. Waszek

Svatba v restauraci Na Zaguři v Horních Bludovicích

Michal Veselý pravidelně hraje a zpívá na našem firemním večírku a vždy jsme byli maximálně spokojeni.

Stow ČR, s.r.o.

 

Firemní večírky 2012, 2013, 2014 v Karviné (Dvůr Olšiny) a Českém Těšíně (U Jurčíka)

Svatba GorskiTouto cestou bych chtěla velmi poděkovat Ing. Veselému a jeho dceři za krásnou hudbu a zpěv, čímž zpříjemnili a obohatili naši svatbu. I přestože naše svatba byla mezinárodní, všichni se skvěle bavili, a tím splnili naše očekávání. Oceňuji profesionalitu Ing. Veselého a vřele ho mohu doporučit. Hudba je pro něho koníček, který dělá opravdu s radostí! Pokud budu mít ještě nějakou příležitost, ráda využiji jeho služby!

 

Pavlína Górski

 

Česko-polská svatba s hosty z Česka, Polska, Francie a dalších zemí v Těrlicku - Jaškovská Krčma

S vystoupením pana Veselého jsme byli maximálně spokojeni. Všichni svatebčané se výborně bavili, oceňovali nadšení, ochotu zahrát na přání cokoli ze svého širokého repertoáru i technické vybavení se světelnými efekty. Pan Veselý je profesionál, kterého rozhodně doporučujeme a tímto mu děkujeme.

manželé Landovi

 

Svatba v Bernarticích nad Odrou u Nového Jičína

Svatba Rozetzerovi Chtěli bychom poděkovat Michalovi Veselému za skvělou hudební společnost,kterou nám poskytnul na Naší svatbě teď v srpnu. Hudební zábava byla super a to hlavně díky Michalovi a jeho absolutně profesionalnímu přístupu a hlavně širokému hudebnímu repertoaru.Můžeme jen doporučit.Ještě jednou děkujeme :)Vřele můžeme jen doporučit.

Michal jestes szalona ...!!!!

Jana a Tomáš Rozetzerovi

Svatba v Dětmarovicích v restauraci Na Obecnině

Ještě jednou velké poděkování za příjemný poslech, tanec a zpívání s Vámi na oslavách narozenin manželky ve Vendryni. Jestli někdo hledá profíka, který umí rozparádit mladé, starší a ještě starší neváhejte a zavolejte p. Veselému.

Eva a Miroslav Stavarští

 

Oslava narozenin s hudbou a karaoke ve sportovním areálu Vitality ve Vendryni

Vystoupení Maniak Aerobiku Ivany Kožmínové - Buly Aréna Kravaře - I-Tec Czech

Pana Michala Veselého - M Band jsme si objednali na akci Sdružení komunálních služeb, která se konala dne 29. května 2014 v prostorách Buly areny. Již při první komunikaci s panem Veselým byla vidět velká profesionalita a zkušenost. V den akce přijel o dost dříve, aby si vše nachystal a zkontroloval. Měli jsme trochu strach, aby se lidé začali bavit, ale pan Veselý se toho ujal a za pár minut byli lidi na parketu, tančili a zpívali.

Tímto Vám děkujeme.

Ing. Sylvie Polednová
referent reklamy I-Tec Czech

Ozvučení - karaoke - hudba - Buly Aréna Kravaře

Karin urodziny

Wczorajsze przyjęcie urodzinowe było naprawdę super.. .a do tego świetna muzyka i zabawa!!! Dzięki

Včerejší narozeninová párty byla fakt super ... a k tomu skvělá hudba a zábava!!! Díky


Karin H.

Urodziny - narozeniny v La Mirage - Zebrzydowice (PL)

BAL OSTATKOWY MK PZKO w OlbrachcicachZespół M-band zagrał na tegorocznym BALU OSTATKOWYM MK PZKO w Olbrachcicach połączonym z POCHOWANIEM BASA po raz pierwszy i... nie po raz ostatni! Wyśmienita muzyka wraz z niepowtarzalnym wokalem – to atuty tego zespołu. Mamy wielką nadzieję, że na następnym naszym balu znowu nam zagrają.

W imieniu Zarządu MK PZKO
Marek Santarius

Bal Ostatkowy - Olbrachcice

 

Fernetobraní - TěrlickoSlužeb Michala Veselého a jeho M-bandu jsem využila při pořádání společenské akce FERNETOBRANÍ. Michal se nám staral o skvělou zábavu a dle našeho přání měl pro nás připraveno pár mikrofonů, takže s postupující zábavou nám hrál stále více na přání a na pódiu se střídalo více a více zpěváků. Ve finále to vypadalo tak, že zpívalo více lidí, než kolik tančilo :-)
A to byl účel mého večírku - aby se hosté dobře bavili, k čemuž výrazně přispěl právě Michal Veselý.

Z usług Michala Veselého i jego M-bandu skorzystałam organizując wieczorek FERNETOBRANIE. Michal zapewnił nam wspaniałą rozrywkę i zgodnie z naszymi życzeniami przygotował dla nas kilka mikrofonów, toteż na scenie było na przemian coraz więcej śpiewaków, aniżeli na parkiecie tancerzy. I to było celem zabawy - zadowoleni goście bawili się świetnie, i do tego znacząco przyczynił się właśnie Michal Veselý

Alexandra Paszová

Fernetobraní - Těrlicko

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná Kapela M-Band przygrywała nam na już tradycyjnym balu organizowanym przez koło miejscowe PZKO w Łomnej Dolnej. Niemała ich zasługa na wytworzeniu świetnej atmosfery. Wybór piosenek był szeroki a przerwy minimalne. Chciałbym M-Bandu tym oto w imieniu MK PZKO w Łomnej Dolnej podziękować i na pewno będziemy chcieli by nam przygrywali i na tym w styczniu 2014.

S M-Band jsme absolvovali již tradiční maškarní ples organizovaný místná skupinou PZKO v Dolní Lomné. Nemalou mírou se o výbornou atmosféru postarala kapela M Band. Výběr písniček byl pestrý a pauzy minimální. Tímto bych jim rád za MK PZKO v Dolní Lomné poděkoval a určitě M-Band budeme chtít mít i na tom příštím v lednu 2014.

Bogdan Pytlik

Bal maskowy - Maškarní ples - Dolní Lomná

Děkujeme M-bandu - Michalovi a Andrzejowi za bohatý repertoár, pestrou hudební produkci. Všichni jsme se výborně bavili, opravdu sehraná dvojice. Doporučujeme všem, kteří se chtějí skvěle bavit a obohatit oslavu o nezapomenutelné chvíle. Takže na závěr: Kdo chce skvělou party mít, vsaď na M-band a skvěle se pobavíš.

Děkujeme Beata a Miroslav Hnidovi

Oslava 40 a 50 narozenin v Horní Lomné U Studánky

Svatba Hanka a TomCelá naše svatba byla v doprovodu M-Band Michala Veselého, který nám vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Krásně zpíval, hrál a mixoval hudbu. Je bezprostřední, profesionální, flexibilní a kreativní. Pokud se bude chtít bavit a tančit na oslavách všeho typu, neváhejte a vsaďte na M-band. Je to záruka supr zábavy.

Tomáš Wierzgoń

Svatba v Karviné ve Švýcarském domě - dopoledne jsem strávil v roli fotografa viz galerie Hanka a Tom

Svatba Teresa a RenéNa naší svatbě hrál Michal Veselý a byli jsme nad míru spokojeni. Jeho široký výběr skladeb každého uspokojil a zábava byla opravdu skvělá. Odvážlivci měli dokonce možnost si zazpívat karaoke. Děkujeme a vřele doporučujeme

Hanna Hila

Svatba na Zamku w Chalupkach (PL)

Kamča 2x20 letMichal fajnie bylo,Malo pili dužo grali :-D...Albo to bylo naopak...bo juž niepamientam koniec.:-D:-D

Kamila a Bolek Foltyni

oslava 40. narozenin, Karviná

Ewka 2x20Produkce Michala Veselého byla báječná. Díky jeho širokému repertoáru a výborné interpretaci známých songů jsme se skvěle bavili. Dokonce si na přání připravil i písně, které ve svém původním repertoáru neměl dosud obsažené. Vřele doporučuji a věřím, že ani ostatní nezklame.

Eva L.

oslava 40. narozenin v restauraci La Mirage v Zebrzydowicích, PL

Moc Děkuji Michalu Veselému za skvělé hraní a pobavení celé společnosti na mé oslavě. Všichni jsme se skvěle bavili, tancovali a někteří také zpívali :) Skvěla zábava jak v českém, tak polském provedení a karaoke jako bonus! Všem doporučuji a ještě jednou děkuji! :)

Marcela W.

oslava 40. narozenin na Lipiny Golf Resort v Karviné

 

facebook: www.facebook.com/MBand.cz

 

 

Design © 2011 -17 MM Sound