česky
po polsku
úvod
    Muzyka na wesele     Repertuar     Terminy     Karaoke     Nagłośnienie     M-Band     Referencje     Muzyka i wideo     Kontakt    

M band - nagrania muzyki i wideo

 

Wszystkie opublikowane piosenki sąnagrane metodą One Shot - czyli za jednym razem, bez dalszego miksowania i dalszych poprawek - tak jak jestem w stanie zaśpiewać je dla państwa na Mband.czwaszym weselu czy urodzinach. Dalsze glosy "śpiewa" ze mną w realnym czasie vocalizer Voicelive 2.

Všechny zveřejněné písničky byly nahrány způsobem One shot - tzn. najednou, bez střihu a dalších úprav - tak jak jsem schopen je zazpívat pro Vás na Vašiakci. Další hlasy "zpívá" v reálném čase se mnou vocalizer Voicelive 2.

 

 

 

 

How Can You Mend a Broken Heart
Píseň skupiny BeeGees z roku 1971 napsáná Barrym a Robinem Gibb v srpnu 1970. Tato písnička byla první s níž BeeGees dosáhli na špici americké hitparády Billboard Hot 100. Písničku následně nahráli například Al Green, Michael Bublé, Rod Stewart nebo Barry Manilow

Piosenka zespołu BeeGees z roku 1971 napisana Barrym a Robinem Gibb w sierpniu 1970 roku. Był to pierwszy utwór, z którym zespół podbił szczyt amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100. Piosenkę następnie cowerowali tacy wykonawcy, jak Al Green, Michael Bublé, Rod Stewart czy Barry Manilow.


 

Just The Way You Are
Píseň Billy Joela z roku 1977, která znamenala začátek jeho kariéry. Dostala se na 3. místo US Top 10 a zvítězila v anglické UK Top 10. Obdržel za ní v roce 1979 cenu Grammy za píseň roku a deska The Stranger, na které vyšla se stala deskou roku. Přezpívaji mezi jinými Barry White, Diana Krall, Shirley Bassey, Rosemary Clooney, Frank Sinatra, Jose Feliciano, Engelbert Humperdinck. Joel ji rovněž zpíval na koncertním turné Face to Face, které jezdil společně s Eltonem Johnem.

Piosenka Billy Joela z roku 1977, która odstartowała jego karierę. Osiągnęła 3. miejsce w US Top 10 a zwyciężyła w anglielskiej UK Top 10. W roku 1979 otrzymał za nią nagrodę Grammy za piosenkę roku a płyta The Stranger, na której wydany był ten utwór, stała się płytą roku. Coverowana była takimi piosenkarzami jak Barry White, Diana Krall, Shirley Bassey, Rosemary Clooney, Frank Sinatra, Jose Feliciano, Engelbert Humperdinck. Joel śpiewał ją również podczas trasy koncertowej Face to Face, którą miał wraz z Eltonem Johnem.


 

Život je jen náhoda
Dnes již evergreen Jaroslava Ježka se slovy Jana Wericha a Jiřího Voskovce poprvé zazněl jako titulní píseň ve filmu Peníze nebo život v roce 1932. Existuje nespočet interpretací a každá se více či méně přibližuje Ježkovu originálu plného synkop :)

Dzisiaj już evergreen Jaroslava Ježka ze słowami Jana Wericha i Jiřího Voskovca pierwszy raz można było usłyszeć jako piosenkę tytułową w filmie Peníze nebo život (Pieniądze albo życie) z 1932 roku. Piosenka była wykonywana przez prawie wszystkich a każde wykonanie w większym czy mniejszym stopniu trzyma się oryginału Ježka pełnego synkop :)


 

When I Fall In Love
Autory jsou Victor Young (hudba) a Edward Heyman (slova). Poprvé tento song zazněl v roce 1952 ve filmu One Minute to Zero. Poprvé se hitem stala verze Doris Day ze stejného roku. Písnička je dnes již standartem a zpívali ji takoví velikání jako Nat King Cole, The Cerpenters, Tom Jones, Celine Dion, Tonny Bennet a mnoho dalších.

Piosenka autorstwa Victora Younga (muzyka) i Edwarda Heymana (słowa). Pierwszy raz zabrzmiała w roku 1952 w filmie One Minute to Zero a pierwszy raz hitem stała się w tym samym roku w wykonaniu Doris Day. Dziś należy już do standartów a znalazła się repertuarze mieli ją tacy piosenkarze jak naprz. Nat King Cole, The Cerpenters, Tom Jones, Celine Dion, Tonny Bennet a mnóstwa dalszych.


 

Always on my mind
Písničku zazpívala poprvé Benda Lee v roce 1972, o několik měsíců později s ní úspěšně vystupoval Elvis Presley. Nejslavnější je verze z roku 1982 nazpívaná Willie Nelsonem. Další úspěch slavila v diskotekové podobě kapely Pet Shop Boys v roce 1987.

Piosenkę jako pierwsza zaśpiewała w roku 1972 Benda Lee, parę miesięcy później znalazła się także repertuarze Elvisa Presleya. Najpopularniejsza była wersja Willie Nelsona z roku 1982. Bardzo popularna była rownież wersja zespołu Pet Shop Boys v roce z roku 1987.


 

And I Love You So
Jedná z nejkrásnějších milostných písni napsaná Don McLean-em v roce 1970. Do repertoáru si jej následně převzali třeba Shirley Bassey, Elvis Presley nebo Perry Como.

Jedna z najpiękniejszych piosenek miłosnych z pióra Don McLean-a z roku 1970. W swoim repertuarze mieli ją następnie Shirley Bassey, Elvis Presley czy Perry Como.


 

Dokud se zpívá
Písníčka z repertoáru Jarka Nohavicy.
Piosenka z reperuaru Jarka Nohavicy


Back in Town
Písníčka z repertoáru Mata Duska z desky o stejném názvu Back in town vydané v roce 2006.
Piosenka z reperuaru Mata Duskaz płyty o takiej samej nazwie Back in town z roku 2006.


Krople
Piosenka zespołu Kombii wydana na płycie O miłości w roku 2010


Amor, Amor, Amor
Velice populární skladba zpívaná Julio Iglesiasem, poprvé uveřejněná asi v roce 1979


Hallelujah
Původně skladba Leonarda Cohena poprvé uveřejněná v roce 1984, přezpívaná cca 200 interprety, tedy už 201 interpretem :D . Zveřejněná verze je trochu textově pozměněnou verzí z filmu Shreck a nazpívanou Alexandrou Burke.


Nádherná láska (Che sara)
Píseň napsaná Jimmy Fontanou, Franco Migliaccim, byla poprvé zazpívána v 1971 roce na festivalu Sanremo, kde obsadila druhé místo. Nejznámější jsou interpretace Richi e Poveri a José Feliciana, který byl s písní úspěšný jak v Itálii, tak v některých zemích centrální a východní Evropy. Píseň se stala následně velmi populární i v jiných zemích středního východu až po Japonsko. Ještě většího úspěchu ale dosáhla verze José Feliciano ve španělštině s názvem Que Sera ve Španělsku a celé Jižní Americe.
V čestině nazpíval píseň s názvem Nádherná láska Pavel Novák v roce 1972.

 

Zde je zatím jediné video z akce, které máme - jedny krásné narozeniny:

 

facebook: www.facebook.com/MBand.cz


 

 

Design © 2011 -23 MM Sound